Samonabíjecí malorážky

Samonabíjecí malorážky - GSG-5

Model: GSG-5
Obj.číslo: MO_0131
Ráže: 22 Long Rifle
Kapacita: 25
Výrobce: GSG (German Sport Guns)
Popis: Samonabíjecí malorážkový klon známého německého samopalu Heckler & Koch MP5 - slavné zbraně policejních speciálních jednotek. Ovladatelsky a vzhledově atraktivní zbraň pro bohaté a přitom levné vyžití na střelnici. Na fotografii je varianta s prodlouženou hlavní, osazenou atrapou tlumiče hluku výstřelu. Kratší varianta má místo tlumiče úsťovou brzdu ve stylu MP5.
Samonabíjecí malorážky - GSG-5
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více