Samonabíjecí malorážky

Samonabíjecí malorážky - 10/22RB

Model: 10/22RB
Obj.číslo: MO_0143
Ráže: 22 Long Rifle
Kapacita: 10
Výrobce: RUGER
Popis: Systém samonabíjecích malorážek Ruger řady 10/22 je dnes považován za nejspolehlivější a obecně nejzdařilejší, ze všech sériově vyráběných systémů puškových dynamických závěrů, ráže 22 LR. Díky tomu se firma Ruger pyšní největší světovou produkcí samonabíjecích malorážek a v řadě 10/22 nabízí mnoho a mnoho různých variant. Model 10/22RB je lehká verze s dřevěnou (bukovou) pažbou a s černěnou hlavní z uhlíkaté oceli, vybavenou mechanickými mířidly.Tato varianta odpovídá tradičnímu vzhledu mysliveckých zbraní. Je vhodná pro lov drobné škodné zvěře při delším pohybu v terénu, kde jsou třeba lehké, pohotové a přitom rychle střílející malorážkové zbraně. Samozřejmě nezklame také na střelnici, kde poskytne výborné sportovně-zábavní vyžití. Montážní weaver lišta pro optické zaměřovače je součástí dodávky.
Samonabíjecí malorážky - 10/22RB
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více