Samonabíjecí kulovnice

Samonabíjecí kulovnice - VEPR

Model: VEPR
Obj.číslo: MO_0148
Ráže: 308 Winchester
Kapacita: 5 až 10
Výrobce: MOLOT
Popis: Zřejmě nejkvalitnější verze systému Kalašnikov na trhu, přizpůsobená k loveckým účelům, od toho nejpovolanějšího výrobce - firmy Molot z Vjatských Poljan (Ruská federace). Zbraň využívá všech výhod a kvalit konstrukce závěru útočných pušek Kalašnikov, ale má přepracovaný spušťový mechanizmus s nižším odporem a je zasazená do elegantní jednodílné ořechové pažby. Středně těžká hlaveň s tvrdě chromovaným vývrtem terčové kvality, precizní stavitelné hledí a rychloupínací boční montáž optiky v ceně. Jedná se o vysoce univerzální a spolehlivou zbraň vhodnou k mnoha loveckým účelům - od naháněk, přes tzv. šoulačky, až po dálkový odlov z posedů.
Samonabíjecí kulovnice - VEPR
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více