Samonabíjecí kulovnice

Samonabíjecí kulovnice - SG 553

Model: SG 553
Obj.číslo: MO_0118
Ráže: 223 Remington
Kapacita: 20 až 30
Výrobce: SWISS ARMS
Popis: Švýcarská armádní útočná puška v civilním samonabíjecím provedení, zde v nejkratší verzi 553. Díky propracované konstrukci, precizní výrobě a špičkovým materiálům, má pověst jedné z nejspolehlivějších "západních" pušek. Často se jí proto přezdívá "západní Kalašnikov." Tato zbraň je funkčně skutečný nezmar, protože málokterá samonabíjecí puška vydrží fungovat tak dlouho bez čištění a údržby, jako puška řady SG od SWISS ARMS.
Samonabíjecí kulovnice - SG 553
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více