Samonabíjecí kulovnice

Samonabíjecí kulovnice - CZ 858 V (SA vz.58 V)

Model: CZ 858 V (SA vz.58 V)
Obj.číslo: MO_0130
Ráže: 7,62x39 mm
Kapacita: 30
Výrobce: CZ (she)
Popis: Civilní verze našeho osvědčeného armádního "samopalu", čili útočné pušky SA vz. 58 od původního "mateřského" výrobce CZ Uherský Brod - zde ve výsadkářském provedení se sklopnou ramenní opěrkou. Vysoce zdařilá konstrukce po stránce spolehlivosti a z hlediska prostorově-hmotnostní rozvahy zbraně. Na sklad bereme pouze exempláře zkompletované z nepoužitých dílů, s dobrým rozptylem střelby a s přesným nastavením mířidel.
Samonabíjecí kulovnice - CZ 858 V (SA vz.58 V)
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více