Samonabíjecí brokovnice

Samonabíjecí brokovnice - 930 SPX

Model: 930 SPX
Obj.číslo: MO_0135
Ráže: 12/76 nebo 12/70
Kapacita: 8
Výrobce: MOSSBERG
Popis: Americká zbrojovka Mossberg nezůstává pozadu ani na poli samonabíjecích brokovnic a zkušenosti leadera v oboru využila v nové řadě 930. Model 930 SPX je takticky koncipovanou verzí pro služební, obranné nebo sportovní účely. Systém funguje na principu odběru tlaku plynů z hlavně, s automatickým plynovým regulátorem a pracuje se závorníkem uzamčeným kyvnou závorou. Zbraň se příjemně chová i ve výkonných laboracích, je spolehlivá a má dobrou ergonomii pažbení.
Samonabíjecí brokovnice - 930 SPX
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více