Samonabíjecí brokovnice

Samonabíjecí brokovnice - 612 DEFENCE

Model: 612 DEFENCE
Obj.číslo: MO_0138
Ráže: 12/76 nebo 12/70
Kapacita: 5
Výrobce: FRANCHI
Popis: Úspěšná italská zbrojovka Franchi je dnes součástí holdingu Beretta, do kterého patří také firma Benelli - absolutní světový leader v oboru samonabíjecích brokovnic s trubicovým zásobníkem. Jendím z výsledků fůze se stalo sjednocení systému samonabíjecích brokovnic - firma Franchi převzala modifikovaný inerční princip Benelli. Systém Franchi 612 je posledním samostatným a zároveň vrcholným dílem zbrojovky Franchi - má závěr uzamčený otočným závorníkem se čtyřmi ozuby, ovládaný impulsem tlaku plynů na jednoduchý a vysoce spolehlivý píst Franchi Variopress. Tento systém vyniká extrémní spolehlivostí i v náročných podmínkách a má velmi rychlý funkční cyklus. Model 612 Defence je kompaktní, lehká a skvěle ovladatelná brokovnice se špičkovou ergonomií pažbení. Precizní dílenské zpracování. Účinná zbraň např. k obraně obydlí, pro ty nejnáročnější uživatele.
Samonabíjecí brokovnice - 612 DEFENCE
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více