Opakovací kulovnice

Opakovací kulovnice - SSG 04

Model: SSG 04
Obj.číslo: MO_0158
Ráže: 308 Win nebo 300 Win Mag
Kapacita: 5 až 10
Výrobce: Steyr Mannlicher
Popis: Sportovní nebo odstřelovačská puška Steyr SSG 04 je ve své kategorii jednou z nejmodernějších a zároveň nejkvalitnějších zbraní na trhu. SSG 04 vyniká zejména vysoce přesným vývrtem hlavně s velkou životností a špičkovým spoušťovým mechanizmem. Vůči své konkurenci (ve srovnatelné cenové hladině) má důležitou výbavu navíc - úsťovou brzdu, stavitelnou lícnici, stavitelnou botku a Picatinny lištu na pouzdru závěru.
Opakovací kulovnice - SSG 04
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více