Opakovací kulovnice

Opakovací kulovnice - Sako 85 Hunter

Model: Sako 85 Hunter
Obj.číslo: MO_0105
Ráže: různé aktuální ráže
Kapacita: 3 až 5
Výrobce: Sako
Popis: Kulovnice Sako 85 znamenají vyvrcholení vývoje válcového, otočně odsuvného závěru opakovací zbraně. Žádný jiný závěrový systém tohoto typu na světě, není funkčně tak spolehlivý a přitom uživatelsky zcela komfotní, jako Sako 85. O závěru Sako 85 se proto říká: spolehlivost Mauseru M98, ale komfort chodu Saueru 202. Kulovnice Sako 85 se výrábějí poctivými výrobními metodami z těch nejlepších materiálů. Skladem u nás bývají různě vybavené lovecké nebo sportovní varianty, v těch nejžádanějších rážích.
Opakovací kulovnice - Sako 85 Hunter
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více