Opakovací kulovnice

Opakovací kulovnice - Mark V

Model: Mark V
Obj.číslo: MO_0155
Ráže: 308 Win, 300 Win Mag a jiné
Kapacita: 3 až 5
Výrobce: Weatherby
Popis: Americká firma Weatherby si získala světovou slávu především svými super výkonnými a přesnými opakovacími kulovnicemi, určenými k lovecké střelbě na velké vzdálenosti nebo k lovu veškeré těžké zvěře. Výkon nábojů spoutala unikátně pevným, otočně odsuvným závěrem Mark V, s šesti nebo devíti uzamykacími ozuby (dle ráže), který má nejmenší úhel otevírání na světě - pouhých 47°. Hlavně kulovnic Weatherby jsou od specializovaných výrobců v absolutně nejvyšší kvalitě přesnosti a proto bývají zbraně Weatherby označovány jako to nejlepší ze sériově vyráběných kulovnic, produkovaných na uzemí USA. Dodáváme různé modely dle aktuální poptávky. Na ilustrační fotografii je model Mark V TRR Tactical, což je špičková odstřelovačská nebo lovecká puška ráže 308 Winchester, v kompaktním provedení s 20" hlavní.
Opakovací kulovnice - Mark V
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více