Opakovací kulovnice

Opakovací kulovnice - 85

Model: 85
Obj.číslo: MO_0149
Ráže: 7,62x39 mm
Kapacita: 5
Výrobce: Zastava
Popis: Tradice dnešní srbské zbrojovky Zastava Arms sahají až do období druhé světové války, kdy začala s produkcí vojenských opakovaček systému Mauser M98. Proto ve firmě Zastava systém Mauser M98 skutečně umí a patří k předním výrobcům jeho moderních modifikací. Jednou z nich je i tzv. malý, čili zmenšený Mauser M98 určený pro náboje střední balistické výkonnosti, nazvaný Zastava M85. Zmenšením závěru a spojením s elegantní karabinovou ořechovou pažbou, tak vznikla lehká a skvěle ovladatelná lovecká kulovnička, vhodná např. k lovu srnčí zvěře. Hlaveň je kovaná z chrom-molybdenové oceli, celý ocelolvý systém má povrchovou úpravu kvalitním hlubokým černěním a pažba z výbětového ořechu je vybavena lícnicí ve stylu Monte Carlo. Pěkné zpracování a příjemná cena.
Opakovací kulovnice - 85
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
Celozávodní dovolená 2019

Z důvodu celozávodní dovolené bude naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v období 29. 7. - 9. 8. 2019 zavřena.

více Představujeme limitovanou edici LOUIS FLOBERT EDITION!

Znáte příběh francouzského vynálezce a puškaře Louise Nicolase Auguste Floberta?

více Naše nejmenší "vostrá" ALFA

Malý, ale šikovný revolver, který má devět žihadel.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více