Opakovací kulovnice

Opakovací kulovnice - 798 (Zastava M70)

Model: 798 (Zastava M70)
Obj.číslo: MO_0150
Ráže: 308 Win / 30-06 a jiné
Kapacita: 5
Výrobce: Remington (Zastava)
Popis: Lovecká kulovnice Remington 798 není nic jiného, než osvědčená kulovnice Zastava M70 vyráběná pro americkou firmu Remington, která si tímto zařadila do programu i legendární systém Mauser M98.Tradice dnešní srbské zbrojovky Zastava Arms sahají až do období druhé světové války, kdy začala s produkcí vojenských opakovaček systému Mauser M98. Proto ve firmě Zastava systém Mauser M98 skutečně umí a patří k předním výrobcům jeho moderních modifikací. Systém Zastava M70 má vůči Mauseru modernizovanou manuální pojistku, přemístěnou na pravou stranu pouzdra závěru, což výrazně zvýšilo komfort v jejím ovládání. Hlaveň je zastudena kovaná z chrom-molybdenové oceli, ocelové díly mají povrchovou úpravu kvalitním hlubokým černěním a pažba z odolného laminovaného dřeva je vybavena lícnicí ve stylu Monte Carlo. Pěkné zpracování, vysoká spolehlivost, dlouhá životnost a příjemná cena.
Opakovací kulovnice - 798 (Zastava M70)
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
Celozávodní dovolená 2019

Z důvodu celozávodní dovolené bude naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v období 29. 7. - 9. 8. 2019 zavřena.

více Představujeme limitovanou edici LOUIS FLOBERT EDITION!

Znáte příběh francouzského vynálezce a puškaře Louise Nicolase Auguste Floberta?

více Naše nejmenší "vostrá" ALFA

Malý, ale šikovný revolver, který má devět žihadel.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více