Opakovací kulovnice

Opakovací kulovnice - 7615 Police

Model: 7615 Police
Obj.číslo: MO_0136
Ráže: 223 Remington
Kapacita: 10 až 30
Výrobce: Remington
Popis: Opakovací kulovnice s pohyblivým předpažbím ráže 223 Remington, využívající zásobníky pušek typu AR-15/M16 - to je nová koncepce policejní dlouhé palné zbraně, určená především pro hlídková vozidla. Zbraň má stejné ovládání jako zavedené opakovací brokovnice, čímž US policistům nekomplikuje návyky v ovládání. Vlivem opakovacího systému - na rozdíl od automatických zbraní ráže 223 Remington, snižuje riziko nekontrolované palby ve stresu. Přitom ale poskytuje policejní hlídce vysoký výkon a přesnost, zvláště do konfliktů s nebezpečnými zločinci vybavenými balistickou ochranou.
Opakovací kulovnice - 7615 Police
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
Celozávodní dovolená 2019

Z důvodu celozávodní dovolené bude naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v období 29. 7. - 9. 8. 2019 zavřena.

více Představujeme limitovanou edici LOUIS FLOBERT EDITION!

Znáte příběh francouzského vynálezce a puškaře Louise Nicolase Auguste Floberta?

více Naše nejmenší "vostrá" ALFA

Malý, ale šikovný revolver, který má devět žihadel.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více