Opakovací kulovnice

Opakovací kulovnice - 710

Model: 710
Obj.číslo: MO_0152
Ráže: 30-06 Springfield
Kapacita: 5
Výrobce: Remington
Popis: Zavedením super-ekonomické řady 710, se světoznámá firma Remington snaží oslovit především ty lovce a střelce, kteří chtějí opakovací kulovnici jako spolehlivý pracovní nástroj za málo peněz a na nějaké eleganci jim příliš nezáleží. Závěr se třemi ozuby se uzamyká přímo do hlavně, čímž bylo dosaženo zaručené pevnosti a přitom se ušetřilo na stavbě a opracování pouzdra závěru. Jednoduchá plastová pažba má dobrou ergonomii a velkou odlonost proti nárazu, hlaveň s šestidrážkovým vývrtem je v obvyklé kvalitě Remington. Zbraň se dodává včetně optického zaměřovče na montáži typu Weaver, za skutečně přijatelnou cenu.
Opakovací kulovnice - 710
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
Celozávodní dovolená 2019

Z důvodu celozávodní dovolené bude naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v období 29. 7. - 9. 8. 2019 zavřena.

více Představujeme limitovanou edici LOUIS FLOBERT EDITION!

Znáte příběh francouzského vynálezce a puškaře Louise Nicolase Auguste Floberta?

více Naše nejmenší "vostrá" ALFA

Malý, ale šikovný revolver, který má devět žihadel.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více