Opakovací kulovnice

Opakovací kulovnice - 700 SPS VARMINT

Model: 700 SPS VARMINT
Obj.číslo: MO_0151
Ráže: 308 Winchester
Kapacita: 4
Výrobce: Remington
Popis: Opakovací kulovnice Remington 700 si získaly největší slávu a pověst především jako odstřelovačské zbraně. Firma Remington si samozřejmě udržuje zavedené vysoké renomé a v tradici přesných pušek úspěšně pokračuje. Jedním z modelů určených k přesné střelbě je model SPS Varmint, nabízený v rámci ekonomické řady SPS. Zbraň má těžkou terčovou hlaveň s šestidrážkovým vývrtem, precizní spoušťový mechanizmus X-Mark ProTrigger a jednoduchou plastovou pažbu. Dalo by se říci, vysoce přesně střílející a kvalitní "železo", v primitivní pažbě, ale za příjemnou cenu. Pravděpodobně nejefektivnější odstřelovačská, či sportovní puška ráže 308 Winchester na trhu, z hlediska poměru kvality a ceny.
Opakovací kulovnice - 700 SPS VARMINT
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
Celozávodní dovolená 2019

Z důvodu celozávodní dovolené bude naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v období 29. 7. - 9. 8. 2019 zavřena.

více Představujeme limitovanou edici LOUIS FLOBERT EDITION!

Znáte příběh francouzského vynálezce a puškaře Louise Nicolase Auguste Floberta?

více Naše nejmenší "vostrá" ALFA

Malý, ale šikovný revolver, který má devět žihadel.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více