Opakovací kulovnice

Opakovací kulovnice - 336 W

Model: 336 W
Obj.číslo: MO_0147
Ráže: 30-30 Winchester
Kapacita: 6
Výrobce: MARLIN
Popis: Jedna z nejlepších konstrukcí opakovaček se spodní pákou "Lever Action", na náboje vyššího balistického výkonu. Velmi pevné uzamčení závěru, spolehlivá funkce, snadné rozebírání, vyhazování nábojnic do boku a možnost montáže optiky přímo na pouzdro závěru, jsou hlavními výhodami systému Marlin 336. Pochválit lze také pečlivé zpracování a precizní dvanácti drážkový vývrt hlavně typu Marlin Micro-groove. Skladem mohou být různé verze opakovaček Marlin v různých rážích. Zbrań na fotografii je v populární lovecké ráži 30-30 Winchester a součástí její dodávky je optický zaměřovač i nosný řemen.
Opakovací kulovnice - 336 W
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
Celozávodní dovolená 2019

Z důvodu celozávodní dovolené bude naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v období 29. 7. - 9. 8. 2019 zavřena.

více Představujeme limitovanou edici LOUIS FLOBERT EDITION!

Znáte příběh francouzského vynálezce a puškaře Louise Nicolase Auguste Floberta?

více Naše nejmenší "vostrá" ALFA

Malý, ale šikovný revolver, který má devět žihadel.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více