Opakovací kulovnice

Opakovací kulovnice - 1892 (Winchester 1892)

Model: 1892 (Winchester 1892)
Obj.číslo: MO_0145
Ráže: 45 Long Colt
Kapacita: 14
Výrobce: Armi Sport - Armi Chiappa
Popis: Jedna z nejlepších sériově vyráběných verzí legendárního systému Winchester 1892. Italská firma Armi Chiappa si dává skutečně záležet a proto se tato zbraň dá kvalitou srovnat se zakázkově vyráběnými Winchesterovkami z Custom shopů. Skladem mohou být různé verze. Model na fotografii má osmihrannou hlaveň délky 20", mramorované pouzdro závěru a pažbu z výběrového ořechu. Chod mechanizmu je velmi hladký, rychlý a spoušť má bodovou charakteristiku s minimálním odporem. Vynikající zbraň pro westernové sportovní disciplíny nebo pro všechny střelce, kteří chtějí používat pušky z vrcholného období divokého západu.
Opakovací kulovnice - 1892 (Winchester 1892)
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
Celozávodní dovolená 2019

Z důvodu celozávodní dovolené bude naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v období 29. 7. - 9. 8. 2019 zavřena.

více Představujeme limitovanou edici LOUIS FLOBERT EDITION!

Znáte příběh francouzského vynálezce a puškaře Louise Nicolase Auguste Floberta?

více Naše nejmenší "vostrá" ALFA

Malý, ale šikovný revolver, který má devět žihadel.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více