Opakovací brokovnice

Opakovací brokovnice - NOVA/SUPER NOVA

Model: NOVA/SUPER NOVA
Obj.číslo: MO_0140
Ráže: 12/89+12/76+12/70
Kapacita: 5 až 9
Výrobce: BENELLI
Popis: Přední světová firma v oboru samonabíjecích brokovnic s trubicovým zásobníkem - italská zbrojovka Benelli, využila své špičkové zázemí a pustila se i do brokovnic opakovacích. Opakovací brokovnice s pohyblivým předpažbím Benelli NOVA a SUPER NOVA přebírají mnoho osvědčených konstrukčních prvků Benelli a samozřejmě přinášejí další inovace. Výsledkem jsou vysoce spolehlivé, ergonomicky zdařilé, odolné a rychle fungující "pumpy", které se již plně osvědčily v náročných disciplínách IPSC. Tradiční nekompromisní kvalita zpracování a materiálů Benelli. Skladem bývají různé verze a modifikace NOVA a SUPER NOVA.
Opakovací brokovnice - NOVA/SUPER NOVA
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více