Opakovací brokovnice

Opakovací brokovnice - 500 Tactical Turkey

Model: 500 Tactical Turkey
Obj.číslo: MO_0132
Ráže: 12/76 nebo 12/70
Kapacita: 5
Výrobce: MOSSBERG
Popis: Americká zbrojovka O.F.Mossberg & Sons, Inc., je dnes největším výrobcem opakovacích brokovnic na světě. Charakteristickými vlastnostmi všech origináních brokovnic Mossberg jsou: extrémní spolehlivost a odolnost v náročných podmínkách, kompletní rozebiratelnost i mimo zázemí a celkově snadné ovládání. Model Tactical Turkey je díky své široké variabilitě vhodný k taktickým účem, k sebeobraně a také k lovu zvěře.
Opakovací brokovnice - 500 Tactical Turkey
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více