Brokové kozlice

Brokové kozlice - LUX 20

Model: LUX 20
Obj.číslo: MO_0111
Ráže: 20/76+20/76
Výrobce: ARMED
Popis: Z mnoha tureckých výrobců brokovnic je firma Armed jedna z mála, která nemá potíže s kvalitou a její zbraně jsou bezproblémovým artiklem. Za skutečně nízkou cenu nabízí brokové kozlice s až překvapivě hezkým vzhledem a nadstandardně dobře zpracované. Provedení LUX v ráži 20 je ideální loveckou zbraní pro uživatele požadující lehkou a snadno ovladatelnou brokovnici.
Brokové kozlice - LUX 20
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více