Brokové kozlice

Brokové kozlice - CYNERGY BLACK ICE

Model: CYNERGY BLACK ICE
Obj.číslo: MO_0112
Ráže: 12/76+12/76
Výrobce: BROWNING
Popis: Broková kozlice Cynergy od renomované firmy Browning, je konstruována v rámci nejmodernějších trendů a poznatků. Má velmi nízkou prostorovou rozvahu baskule, extrémně rychlý bicí mechanizmus a přímkovou in-line ergonomii pažbení. Precizní výroba a ušlechtilé materiály jsou samozřejmostí. Provedení Black Ice má pažbení z odolného plastu s pryžovými úchopovými plochami, tři výměnné stavitelné lícnice, dvě různé botky pažby a další bohatou výbavu pro všechny účely. Hi-tech kozlice pro moderně založené střelce i lovce.
Brokové kozlice - CYNERGY BLACK ICE
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více