Brokové dvojky

Zboží je již řazeno vzestupněSeřadit sestupně
Model: IŽ 43
Obj.číslo: MO_0119
Ráže: 12/76 nebo 410/76
Výrobce: IŽ (Baikal)
Popis: Klasická broková dvojka od osvědčeného ruského výrobce, vycházející ze systému Anson. Robustní konstrukce, která neoslní nízkou hmotností, ale za to vysokou živostností a spolehlivostí v přijatelné cenové relaci. Všechny dvojky IŽ 43 mají tvrdochrom ve vývrtech a dále mohou být vybaveny: vyhazovači, jednospouští s volbou pořadí, výměnnými choky, pažbou s lepšího ořechu a pružnou gumovou botkou.
Brokové dvojky - IŽ 43
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
Celozávodní dovolená 2019

Z důvodu celozávodní dovolené bude naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v období 29. 7. - 9. 8. 2019 zavřena.

více Představujeme limitovanou edici LOUIS FLOBERT EDITION!

Znáte příběh francouzského vynálezce a puškaře Louise Nicolase Auguste Floberta?

více Naše nejmenší "vostrá" ALFA

Malý, ale šikovný revolver, který má devět žihadel.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více