Nákupní košík

Vzduchovky

Vzduchovky - Slavia 631 LUX

Model: Slavia 631 LUX
Obj.číslo: MO_0169
Ráže: 4,5 mm - 10 J
Kapacita: 1
Výrobce: CZ Uherský Brod
Popis: Léty prověřené, skvěle konstruované a poctivě vyrobené - to jsou naše vzduchovky řady Slavia. Vynikající přesnost, odolnost a životnost na generace. Slavie nepotřebují více komentáře. Model 631 Lux má sportovněji tvarovanou a zvětšenou pažbu, krokově stavitelné hledí bez potřeby nástrojů a stavitelný odpor spouště. Předpažbí obsahuje oboustranné zdrsnění pro zvýšení jistoty úchopu. Hlaveň je zajištěna ručně ovládanou odpruženou západkou - podélným uzamykacím klínem. Slavia 631 Lux nabízí větší komfort a snadněji dosažitelné dobré výsledky při sportovní střelbě na terč. Může být skvělou prvotní volbou každého začínajícího sportovního střelce.
Vzduchovky - Slavia 631 LUX
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
Věnujte pozornost otevírací době naší prodejny

Ve dnech 20.-21.2.2020 bude naše podniková prodejna zavřena.

více PF 2020

Přejeme Vám radostně strávené vánoční svátky !

více Vánoční provoz na prodejně ALFA-PROJ

V době vánočních svátků bude naše prodejna zavřena.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více